8.5.

8. května 2012 v 21:22 |  FOOD
  • slunečnicová bulka
  • zeleninový salát+chili omáčka+uzené tofu, clz.chléb
  • trocha těstovin s nějakou směsí od mámy
  • clz.chléb+cottage+uzené tofu
  • jablko
  • jahodový jogurt
měla jsem předchozí dny menší zkrat. něděli a pondělí jsem jedla dost špatně. dneska zase ok.
prostě když jsem s přítelem, tak se neudržim. nemam čas ani na cvičení, ani na své jídlo. takže to dopadá, jak to dopadá.
4dny volna byly fajn. zase jsem utrácela. mám cvičící podložku za 700. achjo. taková zbytečnost (cvičila jsem normálně na dece předtím).. musim se krotit a nekupovat každou kravinu co mi přijde pod ruku. mámě teď šéf neposlal výplatu za 2měsíce. takže je bez práce. a těch peněz se stejně už nedočká. fakt super. pro ně v podstatě dělala zadarmo. a já si tady kupuju trapný cvičící podložky za 7kil. a ještě chci nike boty za 2litry. bože. fakt se musim uskromnit.
teď mě čekají už jen 3dny školy. a pak máme měsíc praxi. budu dělat u přítelovo mamky v cukrárně. takže budu mít i čas na autoškolu. v úterý asi začínám. jsem na sebe zvědavá.
mam hlad a strašně se mi nechce do školy. zítra píšem z každého předmětu a domů dojedu v půl 6.
a víte co se mi stalo?
v sobotu večer jsem měla takový menší.. "záchvat".. nevím co to bylo.
nejdřív jsem měla asi nízký tlak. nebo nevím co. mžitky před očima několik minut. prostě jako když rychle vstanete, akorát já to měla i normálně v klidu. tak jsem si dala kafe. pak jsem po chvíli ztrácela schopnost mluvit. uplně jsem se nemohla soustředit na to, co říkám. a pak asi po dalších 15minutách, mi začla brnět pusa a prsty u pravé ruky. šílený. máma mi dala pytlík, ať do něj dýchám. zmocňovala se mě panika, tak jsem rychle dýchala a musela jsem se uklidnit. proto ten pytlík. bylo to fakt dost hnusný.
dostala jsem strach. ne proto, že by to bylo něco, co jsem nikdy nezažila. naopak. todle se mi stalo poprvé v prváku ve škole. bylo mi z toho pak tak špatně, že jsem se pozvracela ve vlaku cestou domů. a taky uplně ty samý příznaky. ve stejném pořadí za sebou. a od té doby se mi to stalo asi tak 6x myslím. nechápu co to je. myslela jsem si, že to je třeba jen nízký tlak. ale todle je prostě.. divný. jenže bojim se jít k doktorovi.
no.. pak když mě to přešlo, šla jsem zpět k sobě do pokoje, kde na mě čekal přítel (než se uklidním v obýváku).. a rozbrečela jsem se. uplně jsem se psychicky zhroutila. nakonec jsem mu i po nějaké době povídání řekla, že občas mám takovéhle stavy naprostého zoufalství, kdy se zhroutím a brečím. ale že jsou věci, které si chci nechat pro sebe. nakonec ze mě vymámil to, že jsem se řízla. ani nevim jestli jsem to sem psala. bylo to ještě před anglií. měla jsem jeden z těch svých zkratových osamělých večerů, kdy jsem na sebe nasraná. v tomto případě to bylo za jídlo a za svou postavu. to jsem mu neřekla. ale vzal to celkem v pohodě. objal mě a.. nějak hloubš to neřešil. akorát druhý den se mě zeptal kam to bylo ale už jsem se o tom nechtěla bavit. dřív jsem trpěla sebepoškozováním. je to pár let zpátky. a občas, když jsem na tom fakt zle, tak se mi to vrátí. ale není to nějak výrazně často, takže tomu nevěnuju pozornost.
každopádně jsem mu řekla, že mu nemůžu slíbit, že se to nestane znova. že to je moje věc. a on to pochopil. což je fajn. protože ze všeho nejvíc bych teď potřebovala, aby mě nutil s tim něco dělat. nebo mi to zakazoval. jsem ráda, že mě chápe.
uf. jsem se nějak rozepsala.
 


Komentáře

1 Saphire Saphire | Web | 9. května 2012 v 5:37 | Reagovat

přeci jenom, že jsi s ním takhle mluvila je dobré a že tě chápe.. minulý týden jsem měla taky nehezký stav, ale rovnou jsem omdlela a spadla do keře, bylo to trochu vtipné, ale od té doby se zase až moc hlídám a pořád je mi špatně.. snad ti bude dobře, alespoň tak nějak přijatelně dobře, drž se

2 A. A. | 9. května 2012 v 14:34 | Reagovat

Jídelníček hezkej :).

Chápu tě s tim, že když jsi s přítelem, tak nejíš moc hezky a ani nemáš čas na pohyb. Takhle ti to řeknu. Všechnos e to dá pochopit, ale doufám, že to jiný nezvdáváš a snažíš se cvičit a tak, protože pak by tě hrozně mrzelo, štvalo a demotivovalo, dkybys kila nabrala zpátky :).

Hustý, ty budeš v cukrárně? A budeš tam jako píct dorty a zdobičky perníčky? Jezuuu ♥ :D

A s tou cvičící podložkou..hm :D. Ale už sis jí koupila, tak nevidim důvod, proč by ses tady měla tak obviňovat, buď jí vrať a nebo si jí nech a raduj se z ní! :D Ale ty boty si nekupu, určitě to zvládneš i bez nich :D. Jak se ti tyhle psortovní věci můžou vůbec líbit, já je nesnášim všechny! :D

Ach bože ta druhá část článku co to je tyjo :/. S tim dejcháním, to je teda dost hustý, taky netuším, co by to mohlo bejt. Zkusila jsi o tom něco najít na netu? Na doktora to taky ještě nevidim, myslim, že to nejsou příznaky nějaký nemoce, spíš takový špatný stavy, pár z nás trpíme podobnejma věcma, někdy to přijde a nevíš co s tím. Nevěnovala bych tomu nějak pozornost, ale nechtěla bych to zas podceňovat no. Ale pokud už jsi teď vpohodě a trvalo to jen chvilku, tak  je to snad OK :).

A s tim říznutím si nám opravdu neřekla. Tvůj přítel je skvělej, že to neřeší. Kdybyste to řešili, patlail byste se v tom, ty bys moc přemejšlela a buh ví jak to by to dopadlo. Takže to asi taky neřeš a nevěnuj tomu pozornost. Ale snaž se dělat všechno proto, abys na sebe nebyla nsraná, prostě jez normálně a cvič a pak se ti tohle stávat nebude. Já vim, že ty na to máš když chceš, tak se do toho opři! :)

3 fuckin´fat fuckin´fat | 11. května 2012 v 14:49 | Reagovat

Bude to asi panicka porucha. Podla priznakov. Neviem, skus si o tom nieco najst.

4 KayaSc. KayaSc. | 14. května 2012 v 12:20 | Reagovat

Taky možná migréna. Nějaká silnější.
Půlku příznaků má kamarádka když ji má.
je to hrozně individuální.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.